تلفن همراه ارسال مطلب درباره ما خبرخوان خانه
 


شماره خبر :٥٠٧٨٦١ 

  تاریخ انتشار خبر : 1395/08/24    ا   ٠٩:٢٢
 
باید همه ما تهرانی مقدم باشیم...
ابوالفضل محمدی- فعال دانشجویی

گروه دانشگاه خبرگزاری دانشجو، در دیار تهرانی مقدم ذلت معنایی ندارد! بی شک سردار سرافراز شهید تهرانی مقدم می تواند یک الگوی ناب عزتمند و پرافتخار برای ملت و مسئولین باشد. کسی که در بحبوحه مشکلات جنگ تحمیلی و تحریم های شدید و در زمانی که تجهیزات نظامی ایران در نارجنک و خمپاره اند از خلاصه می‌شد توانست ایران را در کمال عزت و غرور و احترام صاحب فناوری موشکی کند و تجب همگان بخصوص استکبار را به بار آورد.

 

او نشان داد که رمز پیروزی مادر اتکاء به خود و خودباوری است. اگر در آن زمان شهید تهرانی مقدم به سایر کشورها چشم می دوخت مسلما امروز ایران جزو قدرت‌های برتر در زمینه ماهواره ای و موشکی نبود و چه بسا نتایج جنگ هم به گونه دیگری رقم می خورد.

 

شاید مشکل امروز ما کمبود تهرانی مقدم هاست... شاید اگر در صنعت خودروسازی یک تهرانی مقدم داشتیم امروز به دنبال قرار داد دوباره با پژوو امثال آن که در زمان تحریم ایران را به شدت تحقیر کردند نبودیم. شاید اگر امروز یک تهرانی مقدم در صنعت لوازم الکترونیکی و صوتی و تصویری داشتیم چشم به کشورهای جنوب شرقی آسیا نمی دوختیم.. شاید اگر یک تهرانی مقدم در اقتصاد داشتیم اقتصاد مقاومتی را به درستی تبیین و اجرا می کردیم و امروز جزو قدرت های اقتصادی بودیم و برای حل شدن مشکلات کشور نیاز به نابودی دستاوردهای هسته ای و ملتمس شدن به برجامی که معلوم نیست گلابی هایش کی می رسد نبودیم ...


البته تنها حسن برجام این بود که به یک عده در داخل یادآوری کرد که دشمن دشمن است! یک روز با حمایت از رژیم بعثی عراق علیهمان، یک روز با هدف قراردادن هواپیمای مسافربری، یک روز با تحریم....و روز دیگر با بدعهدی در توافقی که ما به همه تهدات داده شده در آن عمل کردیم و آنها فردای توافق تحریم ها را بیشتر کردند!


برجام دوباره یادآوری کرد که سازش و کوتاه آمدن در مقابل کدخدا و نزدیکانش فقط آنها را قلدرتر و گستاخ تر می کند و چیزی جز ذلت نصیبمان نمی کند!

 

نکته پیروزی وحل مشکلات این کشور در بازگشت به خود است. این کشور دیار تهرانی مقدم ها، چمران ها و احمدی روشن هاست که بارها ثابت کرده اند که با خودباوری و اعتماد به جوانان این ملت می شود پیروز شد.

 

بله! مشکل امروز ما کمبود تهرانی مقدم هاست! مشکل ما عدم خودباوری است.


نکته اینکه امثال تهرانی مقدم ها با تحمل رنج ها و شقاوت های بسیار باعث رسیدن کشور به قدرت می شوند و یک عده ای در داخل به نحو سخیف و حقیرانه ای می‌گویند که امروز ما به نیرو و تجهیزات نظامی نیازی نداریم! حال آنکه شاید یادشان رفته است که همین امنیت و عزت رامدیون تهرانی مقدم ها و قدرت نظامی که حاصل تلاش جوانان برومند این سرزمین هستیم نه کدخدا و نزدیکانش!


امثال شهید احمدی روشن ها با وجود تحریم های به فناوری هسته ای دست پیدامی کنند و عده ای خیلی راحت در مقابل و عده های پوچ و واهی این تجهیزات رانابود می کنند!


ای کاش کاری کنیم که شرمنده تهرانی مقدم ها و احمدی روشن ها نشویم.


آنها ثابت کردند که هم می شود با عزت ماند و هم پیروز شد. آنها ثابت کردند که اگر بخواهیم، می توانیم.

 

تهرانی مقدم ها باید الگوی همه ملت باشند.

 

آری! باید همه ما احمدی روشن باشیم!

 

بایدهمه ما تهرانی مقدم باشیم...

 
برای این خبر نظری ثبت نشده است
نظر شما
نام :
ايميل : 
*نظرات :
متن تصویر را وارد کنید:
 

خروج
مشکل غیر قابل حل نداریم

مشکل غیر قابل حل نداریم

×
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در حسينه امام خميني

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در حسينه امام خميني

×