تلفن همراه ارسال مطلب درباره ما خبرخوان خانه
 

وای به روزی که بگندد قلم...
محمدسعید ابراهیمی_فعال دانشجویی
مسعود فروغی
بازی روی خون!
فکر می‌کنم اگر فقط یک نگاه انسانی به موضوع «اسرائیل» داشته باشیم، کافی است تا بی‌خیال هرقدر ضرر مالی و... بشویم و از به «رسمیت شناختن» موجودی وحشی به نام «نماینده اسرائیل» دست بکشیم. آیا جناب شجاعی و حاج‌صفی حاضرند با تیم فوتبالی از نمایندگان گروه تروریستی «داعش» رقابت کنند؟ قطعا خیر! چون می‌دانند بازی با نماینده داعش، یعنی به رسمیت شناختن یک گروه جعلی که «انسان»ها را مثل آب خوردن می‌کشد!

مهاجمین امروز همان جلادهای دهه شصت هستند، جای شهید معرفی‌شان نکنند!
ابوالفضل مظاهری، دبیر اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانشجویان مستقل به نمایندگی از اعضای این اتحادیه دانشجویی در دیدار امروز دانشجویان با رهبری سخنرانی کرد.

اقدامات فساد آمیز قبلی دانشگاه آزاد گوشه‌ای از چپاول شهریه دانشجویان مظلوم را نشان داد
مریم عصارزاده فعال فرهنگی، سیاسی دانشگاه آزاد به نمایندگی از تشکل های دانشجویی این دانشگاه چهارشنبه شب در دیدار دانشجویان به رهبر انقلاب به سخنرانی پرداخت.

درد و دل نماینده دانشجویان خارجی با رهبر انقلاب چه بود؟
دانشجوی بین المللی به دور از خانواده و کشور خود، اوقات فراغت بیشتری دارد در جاییکه دانشجوی ایرانی تعطیلات و اوقات فراغت خود را در کنار خانواده سپری میکند. دانشجوی بین المللی مجبور است اوقات فراغت خود را در خوابگاههای دانشجویی در تنهایی بگذراند.

آنچه اعضای محترم دفتر رهبری میگویند نظر ولی است یا دیدگاههای شخصی؟
امیر سردارآبادی، دبیر جنبش عدالتخواه دانشجویی به نمایندگی از اعضای این اتحادیه دانشجویی در دیدار امروز دانشجویان با رهبری سخنرانی کرد.

به اسم کرسی‌های آزاداندیشی در دانشگاه‌ها به دنبال «کف و سوت» هستند
محمد امین سلیمی، دبیر شورای تبیین مواضع بسیج دانشجویی به نمایندگی از بسیج دانشجویی در دیدار امروز دانشجویان با رهبری سخنرانی کرد.

سند خیانت بار 2030 هیچگاه از اذهان مردم پاک نخواهد شد
متین منتظمی، دبیر اتحادیه جامعه اسلامی دانشجویان به نمایندگی از اعضای این اتحادیه دانشجویی در دیدار امروز دانشجویان با رهبری سخنرانی کرد.

عده‌ای مغرض در داخل، بلندگوی «عدالت جنسیتی» غرب‌گرایان شده‌اند
زهراسادات رضوی، عضو شورای مرکزی دفتر تحکیم وحدت به نمایندگی از اعضای این اتحادیه دانشجویی در دیدار امروز دانشجویان با رهبری سخنرانی کرد.

سند تحول بنیادین آموزش پرورش نقشه راه فراموش شده
در دولت دوازدهم برای سند تحول بنیادین آموزش و پرورش قرار است چه اتفاقی بیافتد؛ متاسفانه در ادوار گذشته شاهد آن بودیم که سند تحول به عنوان نقشه راهی برای آموزش و پرورش به فراموشی سپرده شد و گاهی بجای آن از اسنادی مانند۲۰۳۰ حرف به میان آمد.

دولت کارآمد و پاسخگو
امروز پس از گذشت قریب سی سال از پایان جنگ تحمیلی، و تجربه ی هفت دوره ریاست جمهوری...

مردم، صندوق رأی و یک‌سالگی افشای حقوق‌های نجومی
در آستانه یک‌سالگی افشای حقوق‌های نجومی مدیران دولت یازدهم و در شرایطی که مسؤولان بلندپایه دولتی ترجیح داده‌اند در این مدت برخوردی با این مدیران نداشته باشند؛ این امکان برای مردم ایجاد شده است تا خود پاسخ درخوری به نجومی‌بگیران و حامیان آنها بدهند.

بی‌رودربایستی با تشکل‌های دانشجویی انقلابی
اما آنچه به بهانه نو شدن سال، مقصود این نوشته است، بررسی کارنامه عملکردی تشکل‌های دانشجویی انقلابی و خصوصاً نقادی بی‌رودربایستی این کارنامه از نگاه یک ناظر بیرونی و البته تا حدود زیادی مطلع از کم و کیف امور- به دلیل مسئولیتش در یک رسانه دانشجویی- است.

2 3 صفحه بعدی >>

مشکل غیر قابل حل نداریم

مشکل غیر قابل حل نداریم

×
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در حسينه امام خميني

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در حسينه امام خميني

×