تلفن همراه ارسال مطلب درباره ما خبرخوان خانه
 

تجلیل رهبر انقلاب از رهبر سیاه پوستان آمریکا/ «مالکوم ایکس» کیست؟
پنجاه سال پیش در چنین روزی سه نژادپرست طی عملیاتی تروریستی در یکی از سالن های اجتماعات...
كتاب روشنای علم

روشنای علم
مروری بر بیانات حضرت آیت الله العظمی خامنه ای مدظله العالی رهبر معظم انقلاب اسلامی پیرامون دانش و تولید علم
پیشخوان | مطالعه بیشتر درباره‌ «فرهنگ ایثار و شهادت»
مطالعه بیشتر درباره «جوانان»

مطالعه بیشتر درباره «جوانان»
"درست هم این است که بگوییم از هر جوانی به اقتضای استعدادش، به اقتضای شغلش، به اقتضای خواستها و پسندهایش، انتظاراتی وجود دارد که مجموع این انتظارات، در واقع حرکت عظیم ملی ما را شکل می‌دهد و موتوری برای حرکت کشور است. جوانان، حقیقتاً به یک معنا موتور محرّکه کشورند؛ هم در امروزشان که جوانند، هم در فردایشان که مردان و زنان و مدیران و کارگزاران کشور خواهند بود. ۱۳۷۷/۱۱/۱۳"
الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی

الگوی اسلامی - ایرانی پیشرفت از منظر رهبر معظم انقلاب اسلامی
این کتاب در شش بخش به نقد رویکرد‌های نظری در مورد الگوهای پیشرفت می‌پردازد، الگوی اسلامی –ایرانی را تشریح می‌کند و با بیان مفهوم،ابعاد، شاخص‌ها و حدود پیشرفت، شرایط و مقدمات آن را بیان و با تبیین جایگاه عدالت در مدل اسلامی پیشرفت، این شاخص را در کشور مورد بررسی قرار می‌دهد.
کتاب و کتابخوانی
مطالعه بیشتر 5
کتاب و کتابخوانی
کتاب و کتابخوانی از جمله مهمترین دغدغه‌های رهبر معظم انقلاب در حوزه فرهنگ است. ایشان تاکید بسیار زیادی بر انس با کتاب در میان همه اقشار بخصوص جوانان داشته و دارند.
اندیشه اقتصادی رهبر انقلاب

اندیشه اقتصادی رهبر انقلاب
«ما باید بتوانیم قدرت نظام اسلامی را در زمینه‌ی حل مشکلات اقتصادی به همه‌ی دنیا نشان دهیم؛ الگو را بر سر دست بگیریم تا ملتها بتوانند ببینند که یک ملت در سایه‌ی اسلام و با تعالیم اسلام چگونه میتواند پیشرفت کند.»
وحدت حوزه و دانشگاه
مطالعه بیشتر
وحدت حوزه و دانشگاه
از جمله مسائل و موضوعاتی که از بدو پیروزی انقلاب و در مسیر نظام‌سازی همواره مورد تأکید رهبری انقلاب و دلسوزان کشور بوده و هست بحث "وحدت حوزه و دانشگاه" و لزوم ایجاد وفاق و همگرایی بین دو قشر حوزوی و دانشگاهی برای پیشبرد کشور در عرصه‌های گوناگون و حل مشکلات و نابسامانی‌ها است.
مطالعه بیشتر
دانشجوی تراز انقلاب اسلامی
ه مناسبت فرا رسیدن ۱۶ آذرماه و روز دانشجو، پایگاه اطلاع‌رسانی بایا پیشخوان زیر را برای مطالعه بیشتر در زمینه «دانشجوی تراز انقلاب اسلامی» پیشنهاد می‌کند.
پیشرفت علمی
مطالعه بیشتر 3
پیشرفت علمی
«ما هنوز از خط مقدم علم عقبیم، هنوز در بسیاری از دانشهای مورد نیاز زندگی دچار عقب‌ماندگی‌های مزمن هستیم؛ با همه‌ی این پیشرفتی که در بخشی از دانشها داشته‌ایم. پس چون دچار عقب‌ماندگی هستیم، باید کار کنیم.
مطالعه بیشتر درباره «موضوع آزادی»

مطالعه بیشتر درباره «موضوع آزادی»
چهارمین نشست اندیشه‌های راهبردی سه‌شنبه ۲۴ آبان‌ ۱۳۹۱ با موضوع «آزادی» در حضور رهبر انقلاب اسلامی برگزار شد. ایشان در این جلسه ضمن تأکید بر کمبودهای فکری موجود در زمینه آزادی و تحقیقات مربوط به آن، «منظومه‌سازی فکری درباره آزادی» را ضروری دانستند.

2 صفحه بعدی >>

مشکل غیر قابل حل نداریم

مشکل غیر قابل حل نداریم

×
حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در حسينه امام خميني

حجت الاسلام و المسلمین پناهیان در حسينه امام خميني

×